Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Előre utalásos vagy utánvétele...

Előre utalásos vagy utánvételes kifizetés (CPU)?

Figyelt kérdés
Hogy tanácsos venni?A vaterán van egy CPU amit előreutalás után kapnék meg ha meg venném, de nekem kétségeim vannak afelől, hogy átverhetnek, tehát átutalom a pénzt és aztán meg nem küldi a motyót.Miért nem jó neki az után vétel, hiszen addig úgysem adják nekem át a csomagot még nem fizetem ki.Előre is köszi a válaszokat.
2012. febr. 15. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem elég szigorú szabályok vannak erre vonatkozóan de minden képp fennáll az "Átverés" lehetősége

Érdemes lehet szétnézni Expresszen ott általában személyes átvétel van én is ott szoktam vásárolni és ha szerencséd van még olcsóbban megkapod mint vaterán

2012. febr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A lányom kb. két hete vásárolt a Vaterán egy pulóvert, de mivel neki nincs folyószámlája, én utaltam a pénzt. Először voltak kétségeim, de miután a lányom megkapta a pulóvert, megnyugodtam.
2012. febr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, hát igen nekem is vannak kétségeim.Hiába tiltják ki a vateráról, más email címmel meg stb újra regisztrál oszt csókolom.Várom a tapasztalataitokat véleményeteket továbbra is:)
2012. febr. 15. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!