Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez most hővezetőpaszta vagy...

Ez most hővezetőpaszta vagy nem a hűtőn?

Figyelt kérdés
Vettem egy AMD Sempron 2600+ (socket A) procit, új, dobozban, hűtővel. Az lenne a kérdésem, hogy az alumínium hűtő alján ahova kell rakni a hővezetőpasztát ott már van valami világos szürke izé. Az akkor hővezetőpaszta (ezüstpaszta) vagy micsoda?
2012. febr. 13. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, az. Gyárilag szoktak rakni rá sokszor.
2012. febr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A gyári hűtőkre a gyártó előre szokott felvinni hővezető réteget. Ez általában ilyen szürke izé és védi valami. Ha még új a hűtő és nem volt használva és van rajta ilyen, akkor igen, az hővezető izébizé, egy jó ideig jó lesz, amíg le nem szedet a hűtőt.
2012. febr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget :D nem szedem le amíg nem lessz baja :)
2012. febr. 13. 22:12
 4/8 A kérdező kommentje:
amúgy lenne mégegy kérdésem, van olyan h az usb-portok nem kapnak elég áramot? van egy hordozható HDDm, usb-s és vagy nem megy, vagy elindul és egy idő után leáll és elkezd kattogni. Csak ebben a gépben van ez vele, laptopba meg más gépbe jól megy. A switcheket az alaplapon máshova raktam (5V ról 5 V vsb vagy mire) de úgyis ugyanez van. ASUS A7n8x-x az alaplap.
2012. febr. 13. 22:15
 5/8 A kérdező kommentje:

gondolom a proci miatt nem lehet ez, most egy 1000Mhz-es duron van benne.a 2600as szempron proci gondolom nem oldana meg ezt a bajt..

szerintetek mi lehet h nincs eleg aram az USB portokban?

2012. febr. 13. 22:16
 6/8 A kérdező kommentje:
ja és a tápom is jó mert más alaplappal kipróbáltam és ott minden müködött
2012. febr. 13. 22:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, előfordulhat, hogy nem kap elég tápot a vigyód. Az ilyen hardverekhez olyan kábelt adnak aminek két csatlakozója van a host felőli végén, mindkettőt dugd be és akkor lesz elég kakaód.
2012. febr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nemértem, hogy mit hova kell csatlakoztatni, mi az a host?

a tapomnak meg van egy olyan 4 csatlakozos dugaszja de az alaplapon nincs hova dugni. amugy megért az uj sempron proci 6000 Forintot?

2012. febr. 13. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!