Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tegyen újra a Samsung...

Hogyan tegyen újra a Samsung Galaxy S2 rendszert? Nem kapcsol be.

Figyelt kérdés
Az lenne a gondom, hogy ROM frissítés közben ellszállt az áram, és download modból sehogy sem lépett ki a telefon, csak ha kivettem az akksit.. Ezután pedig sehogyan sem kapcsol be a telefon. Kuka vagy micsoda? Mielőtt szervízbe vinném itt kérdezem meg inkább.
2012. febr. 13. 17:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A download mód sem indul akkor újra kell a teljes rendszert flash elni szerviz megoldja. Garancia ugrott ha volt.
2012. febr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Garancia nem gyári SAMSUNG volt, de nem is izgat. ICS re frissítettem gingerbreadről. Nagyjából mennyi a szervíz díj? És ezt a hivatalos Samsung szervizbe vigyem?
2012. febr. 13. 17:58
 3/14 A kérdező kommentje:
+1 Kérdés. Én a telefont a mammutban vettem és nem Samsung garanciát kaptam , hanem a telefonbolttól. Akkor azt beválthatom nem?
2012. febr. 13. 18:04
 4/14 anonim ***** válasza:

Mivel a te hibádból ment tönkre a telefon minden nemű garancia ugrott a szerviz díjról sajnos nem tudok mit mondani mivel minden szerviznél változó. Egyébként nem nagyon ajánlott download módban otthon flashelni mert könnyen ez lehet belőle ehhez kelet volna egy szünetmentes táp, hogy elkerüld az ilyet. Egyébként amikor be dugot az usb-t a gép kijelzi, hogy csatlakoztattad? Ha igen akkor a kies el próbálj meg egy vész visszaállítást (Javítás) ha az sem oldja meg marad a szerviz.

Még egy kérdés a galaxy s logo sem jön be csak teljes feketeség semmi zizegés mert ha ez van akkor ott elszállt az alaplapi szoftvere csak szervíz tudja javítani.

Még eszembe jutott vedd ki pár órára az aksit lehet az segít nekem már oldott meg hasonlót galaxy minin.

2012. febr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja az lemaradt, hogy előző vok.
2012. febr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget bevittem szervízbe, nem reklámoztam hogy önhibából van és megcsináták, holnap megyek érte.
2012. febr. 23. 17:43
 7/14 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy nem vagyok egyedül :P

Én is ezt csináltam a galaxy minimnél amikor elrontottam a töltőjét azt mondtam, hogy már így kaptam, hogy rossz persze pár napos volt a telefon és ott fel volt töltve mert kipróbáltam. (Tönkretenni nem tom, hogy sikerült bedugtam pukk és kész csoda, hogy a telefon nem halt meg később kiderült, hogy rossz konnektorba dugtam(380v os konnektorba sötétben tapogattam a garázsban mert bent meg persze pont áramszünet volt a rossz bojler miatt a relét nem lehetett felnyomni én meg vártam a szerelő hívását.)

Szóval.....

Előző vok.....

2012. febr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Sziasztok!


Én úgy jártam a Galaxy S 2-vel, egy app frissítése után, hogy kiírta "a készülék újra indul", ki is kapcsolt, de nem kapcsolt vissza, teljesen fekete képernyő, kivettem az akasit, utánna vissza raktam, de így sem kapcsol be. De kikapcsolt állapotban is nagyon melegszik a kamerea optikája és a és a hangerő szabáalyzó gyombok között.

2012. aug. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lejött valami hibás frissítés download módot indítsd el és flasheld újra utána menni fog. Ja ha garanciás vidd garanciáztatni.
2012. aug. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Köszi.


Csak az a baj,hogy abszolút nem tudom bekapcsolni, se normálisan, se download módban :(. még hard reset sem megy. Szerintem szrvíz lesz a vége :(

2012. aug. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!