Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mondanátok lehetőleg olcsó...

Mondanátok lehetőleg olcsó olyan dvd írót ami tud duplarétegű dvd-t írni?

Figyelt kérdés
sziasztok van egy super write master dvd íróm és nem tudom hogy birok e vele dl-t (double layer) írni ! ha nem mondanátok olyan dvd írókat ami arányaiban olcsó de megbízható ! Ami nektek is bejött ! Ja és verbatim dupla rétegű dvd mennyibe kerül ? Lehet venni Tescoban ? :D
2012. febr. 13. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ma már bármelyik DVD írónak teljesen alap funkció ez. Elér régi íród lehet. Én NEC írót használok. Nagyon zajosan pörgeti gyorsra a lemezeket, de eddig még nem rontott el nekem írást. Dupla rétegűt is pököltem már vele.

[link]

2012. febr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval akkkor az enyémmel nem lehet?
2012. febr. 13. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Oh, bocs félreértettem amit írtál. Tehát még nem próbáltál DL-t írni. Nézd a lemeztálca ajtaját. Rá szokták írni.


[link]


Ha ilyened van, ír dupla rétegű lemezeket. :)

2012. febr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

samsung sh s222b

DVD-T NE TESCOBAN, AÚSŐNBEN stb VEGYÉL! kis infos boltban, csak mondok példát: media marktban 1 dl lemez olyan 1200 forint, amit infos boltban MAX 500-ért megkapsz. de vaterán sokkal olcsóbb [link]

2012. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!