Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó ez a videókártya a gépemhez?

Jó ez a videókártya a gépemhez?

Figyelt kérdés

alaplap: MSI K9N6PGM-F/FI ,pcie csatlakozós, integrált videókártya van benne ami ugye semmire nem való

cpu: DualCore AMD Athlon 64 X2, 2700 MHz (13.5 x 200) 5200+

ram: 2x1 gb ddr2

táp: codegen 350 w (sztem ez gyenge hozzá)

a géphez van még csatlakoztatva ugye a winchester, meg 2 dvd olvasó


Ha másik táp kell hozzá,az min. hány w-os legyen?


A videókártya amiket néztem, a szempont h 1 gb-os legyen,és 10 ezer alatti,az sem hátrány ha aktív hűtős. Nem feltétlenül játékra kell,mivel azok jóval drágábbak, csak azért h legyen egy viszonylag normális videókártya a gépben.


[link]


[link]


[link]


[link]


2012. febr. 12. 14:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
47%
Ugyan ddr3-as videok, de ezek anno vitték pl. a Crysis játékot és még most is vinné a Crysis 2-t, ha ez mond valamit (az volt a legigyénesebb játék, úgy 2008 körül).
2012. febr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen tudom melyik az. Köszönöm szépen! akkor ink vegyek egy használt jót, mint egy új,de ezek szerint 0 teljesítményűt? a tápegységre van vmilyen ötlet? vagy min. teljesítmény?
2012. febr. 12. 15:14
 13/14 anonim ***** válasza:

Tápegység, hát szerintem nem lesz gondja vele. Ha videora nem költenél 10nél többet, akkor szerintem tápegységet is hagyd. Vagy keress rá, hátha találsz egy jobb 350-es FSP-t vagy Chieftec-et, esetleg Corsair-t.

Ja és a hardverapro.hu-t jobban ajánlom, csak példaként hoztam be ezt a kettőt.

2012. febr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Oké! köszi szépen, szétnézek ott is.
2012. febr. 12. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!