Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a cpu renderelésre jobb...

Ez a cpu renderelésre jobb mind egy 2500 i5, illetve jobb mind egy öreg phenom 2-es?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 21:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Technológiai szempontból inkább az Intel követi az AMD-t, utóbbi processzoraiban már évek óta elérhetőek azok a dolgok, amikre Intel éppen átáll.
2012. febr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Persze, de ha renderelésre vásárolsz gépet, bármilyen programhoz is, az AMD szóba sem jöhet, ha komoly munkára kell. Egyszerűen porrá veri ezen a fronton az Intel az AMD-t.
2012. febr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Valahogy nem látom azt a ronggyáverést, amiről beszélsz.


[link]

2012. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Na most nem értek egyet veled Aemdae Turion!

Az AMD is jó lehet munkára, a bulloknak is van erőseégük ahol pl jobbak mint a Sandyk.

Az meg igaz hogy ha a technológiát nézzük. A szerver piacot most nem említeném, nem ide tartozik.

Am kérdező 6 magos Sandy? max Sandy bridge-e, amit nem érdemes venni.

Am a teszthez még annyit hogy azóta már megjött a javítás/optimalizálás/feladat ütemezés A win7-hez és az FX-ekhez szóval már jobb is a helyzet.

2012. febr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Én igen. Az i7 mindenhol jobb (ok, kivéve RAR). Persze, tudom az a 980, de érted. Intelről volt most szó, nem az i5-ről.

De nem akarok AMD vs Intel vitát. Munkára általánosan jobb az Intel. Ezzel kevesen vitatkoznának. Játékra pedig elég az AMD.

2012. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
tényleg 10-15% gyorsulás hozott a javitás az FX-eknél vagy ez is cska mende monda?
2012. febr. 9. 21:44
 17/24 anonim ***** válasza:
Hmm, lehet valóban le vagyok maradva a piactól. Én úgy tudtam, az FX-ek vacakul teljesítenek profi programok alatt. Aztán, lehet javult a helyzet.
2012. febr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Ott a teszt, világos feketén-fehéren, hogy pont a professzionális felhasználás alatt remekelnek.


A MS patch-e gyakorlatilag semmit nem jelent teljesítményben.

2012. febr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

A teljes(nem amit elsőre kidobott az MS) már igen hozta a pluszt, de koránt se annyira mint kelet volna(inkább vagy 4-5%-ot), de ha feltúrod a netet lesz teszt.

Amúgy nagy általánosságba komoly munkára intel jó is, de azért van ahol az AMD domborít, de ezt a PH!-s teszt is mutatja.

2012. febr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Bár az a 4-5% hol igen, hol nem, sajnos.
2012. febr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!