Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD A4-3400 APU-hoz milyen...

AMD A4-3400 APU-hoz milyen kártyád vegyek CF-be?

Figyelt kérdés

hellóka, a proci 2 magos 2700Mhz, integrált grafikus kártyával 6410D, socket FM1.

Van ez a HybridCrossfire, 1 olcsó videókártya ++ az integrált grafikus kártya == elég jó teljesítmény a játékokban és nem eszik többet.


A kérdésem pedig mert hallottam hogy csak low-end és medium-os kártyákkal lehet Crossfire-ba tenni, tehát milyen kártyát vehetek a legerősebbet ami ezt támogatja? Vagy valami listát.. Köszi



2012. febr. 9. 12:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ha minden megy rajta... Dualos procin..
2012. febr. 12. 17:43
 12/14 anonim ***** válasza:

"Ha minden megy rajta... Dualos procin.."

Az már más kérdés hogy mindent elvisz, és az megint hogy a HD6870 többre is lenne képes egy jobb CPU "alatt".

Amúgy még egyszer ezt le ne írd:"Dualos procin" Hajamat tépem tőle.

Am látom a felfogásod nem épp jó így leírom!

A4-3400 nem megy dual graphicsban a HD6870-el. A HD6870 mellett a benne lévő GPU "pihen". Mivel mindjárt jön az FM2 és a Trinity így aztán értelme sincs FM1-be fektetni.

Az meg hogy veszel egy A4-3400-at hozzá egy HD6870-el baromság. A mellé már illik egy jó két magos(pl i3 2100) vagy még inkább egy jó 4 magos.

2012. febr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Tudom tudom 4 magos kéne, de ezt csak apróért vettem, nem is gondoltam hogy mindjárt 5 kijelzőn Crysis 2-tőt játszom :D


Tudod ezt munkába raktam össze mert otthon van elég jó gépem (4mag, GTX 560ti), de munkában a notebook az kikészít, de mivel csak munkában lesz ez a gép nem is akarok sokat beleverni csak mégis menjen COD6 multiban..stb.


:) Köszönöm mindenkinek a választ!

2012. febr. 13. 07:57
 14/14 anonim ***** válasza:
Miért nem ezzel kezdted? Nem kellett volna papolnom :)
2012. febr. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!