Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valami baja lehet a DVD írónak?

Valami baja lehet a DVD írónak?

Figyelt kérdés

Decemberben vásároltam egy ASUS DRW-24B3LT OEM írót, és nemtudom hogy ez lehet rossz vagy a program(Nero10)de eddig írtam vele 4db DVD filmet és mindegyiknek az volt a baja hogy a filmből 1 fejezetet nem tud lejátszani a DVD.

Szerintetek ez mitől lehet?


2012. febr. 8. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Vagy gagyi a lemez, vagy rossz az anyag, amit ráírsz.


Másolj le egy eredeti bolti lemezt 1:1-ben DVD Decrypterrel dual layer lemezre, és nézd meg, hogy működik-e rendesen.

2012. febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az elsőt azt próbaképpen írtam egy újraírhatós TDK-ra, a másik hármat Philips lemezre írtam. Szerintem az nem olyan rossz lemez, vagy ennyire válogatós lenne az író?
2012. febr. 8. 20:52
 3/5 anonim ***** válasza:
A ki írt filmeket asztali dvd vel probálod?
2012. márc. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen azzal próbálom, tegnap kiírtam egy filmet TDK lemezre az tökéletes lett, amiket elrontott azokat viszont úgy másoltam és azok nem lettek jók mert kimarad egy fejezet mindíg.
2012. márc. 24. 22:38
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Akkor TDK a nyerő
2012. márc. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!