Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen elmegy a Sims 3 vagy nem?

Ezen elmegy a Sims 3 vagy nem?

Figyelt kérdés

Op. rendszer Windows XP

AMD Turion 64 X2 Mobile Technology TL-58 2.85 GHz

896 MB memória

ATI Radeon Xpress 1150, 256 MB, Pixel Sharder 2.0

DirectX 9


2012. febr. 6. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
El kéne indulnia, de sanszos hogy gagyi grafikán, és a betöltés is lassú lesz.
2012. febr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem, hogy a pixel shader kevés lesz neki.
2012. febr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, utána néztem de annyira nem értettem mit írtak, mindegy. 2. válaszoló: ha jól emlékszem a Pixel Sharderre 2.0-át ír.
2012. febr. 6. 16:30
 4/9 anonim ***** válasza:
tényleg elég a 2.0
2012. febr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menni fog rajta, bár nemártana több memória (ram).
2012. febr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A interneten van fenn két változata a Sims 3-nak. Igaz hogy az egyik bugos béta-verzió? Valóban az csak félkész? A jó pedig a razor1911? Tudnátok segíteni e kérdésekben is? Van mindkettőnek gépigénye? Lehet ez gagyi kérdés, de ha 2 verzió van fenn akkor megegyezik a két változat gépigénye? Valakitől úgy hallottam. Ez érdekelne a legjobban. Lehet marhaságot kérdeztem de ha még az is válaszoljatok légyszi.
2012. febr. 6. 18:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés a memória, a videokártya is kevés hozzá, játszhatatlanul lassú lesz és ronda a játék. Persze megpróbálhatod, de az sem biztos hogy elindul egyáltalán. Razor1911-es a jó verzió.

Nekem most is megy a Sims 3, megnéztem: 800 mb memóriát eszik... ez a te gépednek túl sok lesz. Inkább sims 2-vel próbálkozz.

2012. febr. 7. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam, viszont a rossz verziót töltöttem úgyhogy kezdhetem újra. A rossz verzióval azért kipróbáltam és elfut rajt. Igaz ugyan lassú, és kis grafikán de megy. Utolsó válaszoló: a Sims 2 már régóta megvan, az fut még maxon is.
2012. febr. 7. 06:50
 9/9 A kérdező kommentje:
Vagyis kicsit játszottam a béta verzióval, nem volt olyan lassú, inkább így írom, és a grafika ugyan kicsire volt állítva, de nem volt játszhatatlan.
2012. febr. 7. 06:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!