Melyik VGA inkább?
Figyelt kérdés
Játékra melyik VGA a jobb?? nV vagy AMD?? Mert 90K-ból kéne megtalálnom a legjobbat... és ennyiből már igazán jó VGA-t lehet kapni...2012. febr. 6. 16:07
1/14 anonim válasza:
AMD de ezt már 10000000000x megbeszéltük
2/14 A kérdező kommentje:
De miért?? Valami érv mellette?
2012. febr. 6. 16:09
3/14 anonim válasza:
Annyi az érv mellette hogy erősebb mint az NV és még olcsóbb is
4/14 anonim válasza:
Ugyanazon az áron erősebb, kevesebb fogyasztó VGA-t kapsz AMD-ben, mint nVidiában. De a tápod meg a többi alkatrészed milyen? Az se mindegy.
5/14 anonim válasza:
Játékra melyik VGA a jobb? Egyik sem, vagyis mindkettő.
Mert 90K-ból kéne megtalálnom a legjobbat.. ja, szóval pénzkérdés, akkor AMD.
6/14 anonim válasza:
mondd, hogy A, mondd, hogy M, mondd, hogy D, mondd, hogy AMD!! :D
7/14 anonim válasza:
Hd 6970 asszem már van 90 körül Erös,jó kari
8/14 anonim válasza:
9/14 anonim válasza:
Sylar jókat mutatott.
Am azért AMD mivel teljesítmény/fogyasztás és ár/érték mutatója jóval jobb.
Az nV-nek jelenleg egy igazán élet képes VGA-ja van, a GTX560Ti. Na persze akinek kell a CUDA az már más helyzet.
10/14 anonim válasza:
Hol vannak ilyenkor az nV védői ?:D
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!