Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom feltelepíteni...

Miért nem tudom feltelepíteni a videókártya driverjét?

Figyelt kérdés
Win7 volt a laptopon, újratettem most win xp sp3 van fenn, van a géphez cd is arról próbálnám feltenni, végigmegy a telepítő és semmi. A hardverek/eszközkezelőben ott a felkiáltójel. Valaki leírná mi lehet a gond? Köszi
2012. febr. 6. 07:29
 1/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Hardwerazonositó és google párossal próbáld meg megkeresni a drivert hozzá.


Hardwareazonositó : Eszközkezelő - Egyébb Eszközök (amit nem ismert fel)-Katt kétszer a kfelkijátójeles eszközre, majd Részletek Fül - Ott a Lenyitható ablakot "Eszközpéldány azonositójáról" tedd átt "Harvareazonositó"-ra és az alatta megjelenő ablak első sorára kattints rá, majd CTRL+C A googliban pedig CTRL+V Ha nem talál semmit akkor a REV-et és a SUBSYS-t ki lehet törölni a végéről és ugy megismételni a keresést.


Sok sikert.

Üdv.

2012. febr. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jobbklikk az eszközön, frissítés és utána forrásként a CD-t válaszd ki.
2012. febr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösziszépen a gyors válaszokat, de nem jutok előrébb lehet h én vagyok a balfax. Kimásoltam amit mondtál de nem találok értelmes letölthető linket :( . ez az : PCI\VEN_1002&DEV_9553&SUBSYS_02121025&REV_00
2012. febr. 6. 10:35
 4/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Ezt találta letöltés Win7 32 és win7 64 bit:


ftp://esupport:vImvF88@ftp.gateway.com/pub/hardware_support/drivers/notebook/NV55C/VGA_AMD_8.741.0.0000_W7x86W7x64_A.zip



Eredeti link :


[link] Video Driver Version 8.741.0.0000&uid=332316662



Sok sikert.

Üdv.

2012. febr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 coopper ***** válasza:

Bocs.


Most nézem Win7-hez van a driver neked pedig XP-hez kell


Próbáld ezt :


Letöltés : [link]


Link :

[link]



Sok sikert.

Üdv.

2012. febr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!