Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hova tűnt Hart meg Panda Péter?

Hova tűnt Hart meg Panda Péter?

Figyelt kérdés
Pandát már egy ideje nem láttam, Hartot meg néhány napja nem, ezért kérdeztem. A toplistán mindkettejük napról napra csökken. Szóval azért mivel hogy már 2 állandó válaszoló is eltűnt. Valaki esetleg valami hír?
2012. febr. 5. 18:19
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
60%
Jaj Alex1111-et kifelejtettem :(
2012. febr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
58%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__2..


Itt is tök összhang van és mindenki 82%. NV fanboyok lepontoznak mindenkit.

2012. febr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 Jenci ***** válasza:
75%
Szerintem emelkedjünk felül ezeken a kreténeken és ne a százalékokkal foglalkozzunk.Többnyire normális emberek teszik fel a kérdéseiket és normális válaszokat várnak.Ne "büntessük" őket azzal,hogy engedünk ezeknek babazsúros embereknek és eltűnünk innen.Senki nem 100%-os a válaszadók közül mégis sok embernek tudunk segíteni és már segítettünk is.Úgyhogy KITARTÁS EMBEREK!!!!!
2012. febr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
40%

Hát nem pont eltűntem. Volt 2-3 napja egy kis magánéleti gondom, és a gép elé menekültem, két szál cigi között. Mivel fáradt is voltam, picit ideges, és sikerült belefutni egy értelmetlen vitába ami kissé kiakasztott(a végére már én is beszéltem össze vissza), így mondtam abba hagyom.

Na a gondom rendeződött és minden a régi, szóval jövök én még GYK-zni, csak nem annyit szerintem. Amúgy is bevallom szeretem a GYK-t hiszen a PH!-n az ilyen "segítős" topik ömlesztve van, nincs külön szedve(no meg a milyen gépet vegyekbe intel uralom van), ott inkább a "találgatós/merengős" topikokat szeretem.

Amúgy is válaszoltam én most is(ott van a HD6850 vs GTX460), itt a tegnapi termés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__2..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

Am Panda is itt van még, csak ritkán.

Am Jenci meg van a kitartás nyugi :)

2012. febr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
31%
Hart!!! :))))) Hát mégsem tűntél el!! :)
2012. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 Jenci ***** válasza:
51%

Igaz csak így ismerjük egymást,de azért én gondoltam,hogy nem egy feladós tipus vagy.A válaszaid elég temperamentumosak.


Na de a lényeg,hogy folytatod. :))))

2012. febr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
60%
Meggyüttt' a csúnya bácsi :DDDDDD
2012. febr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
42%
Na igen, akkor kissé kertén kedvembe voltam, és gondoltam valamit viszek még bele, nem csak simán lehurrogom.
2012. febr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

Na akkor kiderült hogy itt voltál meg minden(csak nem annyira), de az jó.

Azt még megszeretném kérdezni ha nem vagyok nagyon indiszkrét hogy ki hány éves?

Csak úgy hogy mégis a válaszadók többsége, vagy na hát értitek :)

Persze csak akkor ha tényleg nem vagyok tolakodó.

2012. febr. 5. 21:12
 20/42 anonim ***** válasza:
50%
16/F
2012. febr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!