Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meg tudok-e osztani egy...

Meg tudok-e osztani egy 32Gb-ot pendrive-ot, a pendrive-on belül, még 2db 16Gb-os meghajtóra?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem a pendrive-ot, hogy filmeket tudjak átvinni xbox-360-ra megnézni, de utólag kiderült, hogy csak 16Gb-os flash meghajtót tud kezelni... Innen jött az ötlet, hogy hátha 2 fele meglehet osztani, ha nem, akkor leformázom 16Gb-ra, csak akkor elveszik a másik fele, amivel viszont nem érte meg az árát, és vissza vinném.
2012. febr. 4. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
nem.
2012. febr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el. Nem ismerem az xboxokat, de ha így van azt vinném vissza az ms-nek.

Tudomásom szerint nem tudsz pen-t partícionálni.

Nem a formátummal van baja? Fat32/NTSC?

2012. febr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akár formátummal is baja lehet, mert a film, amit rá akartam tenni 6gb-os volt, ezért át kellet alakítani NTFS-sé, mert a FAT32 maximum csak 4 gigás fájlt tudott tárolni... De utána néztem, és azt írják 16gb-nál amúgy se tudna nagyobbat kezelni
2012. febr. 4. 18:46
 4/6 A kérdező kommentje:
*...és nem az xbox nem érte meg az árát, ez lenne a legkisebb bajom vele, hanem a pendirve, amit viszont vissza tudok még 1 évig vinni :)
2012. febr. 4. 18:51
 5/6 A kérdező kommentje:

Na, az igazság az, hogy 2 külön partícióra nem lehet szétszedni, de egy sima Partition Wizard, vagy más partíció kezelővel ki lehet lőni a pendrive másik felét, amit ha kell vissza lehet állítani, és ennél többet ebben az esetben már nem lehet tenni.


Köszönöm az eddigi válaszokat


ui.: Az első válaszolónak: Nem vagyok hülye, nyugodtan meg is indokolhattad volna, hogy mért nem, többre mentem volna vele.

2012. febr. 4. 19:21
 6/6 A kérdező kommentje:

Mégis a fájlrendszerrel volt a hiba.

Csak a FAT32-t bírja. Viszont az újabb frissítések már lehetővé teszik a 32Gb-os pendrive használatát is.

2012. febr. 4. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!