Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha valaki külföldről, olcsóbba...

Ha valaki külföldről, olcsóbban hozat be Apple Macbook-ot, akkor hogyan tud ékezetes betűket írni?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy USÁ-ból hozva sokkal olcsóbb egy Apple gép, vagy olykor máshol is Európában.


Viszont ha ott veszi meg az ember, akkor hogyan ír majd ékezetes betűket? Erre nem gondolnak?



2012. febr. 3. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem vagyok jártas a Macbookok terén, viszont biztos lehet váltani a billentyűzetbeviteli nyelvek között.
2012. febr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Úgy hogy a billentyűzet beviteli nyelvét magyarra állítja.
2012. febr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De az nem macerás írás közben?


Nem értem... attól még nem lesznek ékezetes betűk a billentyűzeten.

2012. febr. 3. 19:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem ékezetes billentyűzetet használok, sőt nagyon sokan nem és mégis tudnak ékezettel írni.
2012. febr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gh0sT válasza:
59%
Nyelvet allit ember:) mi olyan hihetetlen vagy bonyolult?:P
2012. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gh0sT válasza:
Amugy meg a kulfoldiek is pont a magyarokkal torodnek... ennyi erovel kinai betuk is lehetnenek rajta. De ha ennyire fontos Neked ragassz papirbetuket a billre:))
2012. febr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!