Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem hallják amit mondok...

Miért nem hallják amit mondok a mikrofonban, ha beszélek skypon, ts-en?

Figyelt kérdés

Szoval elvileg a mikrofonom jó, mert ha bedugom rendesen mind2 pöcköt, akkor a fülesben hallom magamat, még a levegővételemet is... de ha beszélni akarok az nem megy, más nem hallja, ja és már próbáltam hangfelvevőt a windowsost, ott is néha megy a hangfelvétel, néha meg nem vesz semmit:S Valaki mondta nekem valami drivert frissítsek hangkártyához. De nem értek hozzá, honnan tudom milyen driver kell? Esetleg mi más lehet a baj, ha nem ez?


Pl. egész pontosan most azt csinálja, hogy legyen mondjuk a program a ts(teamspeak) ... Ugye vannak szerverek, ahova lehet csatlakozni. Ha csak elindítom a programot, és nem csatlakozok sehova, akkor a Settings/capture és ott a tesztnél, ha tesztelem, hogy érzékeli e a hangot, akkor érzékeli, mutatja a csíkot, ahogy mozog ha valami hangot érzékel. De amint belépek egy szerverre, nem érzékel semmit, nincs csík, ami mutatja a hanghatásokat...


Délelőtt kipróbáltam azt is, hogy ha hangszórót bekapcsolom, akkor hallom e a hangom, nem e csak képzelődök, hogy hallom magam a fülesben... De határozottan van hang a hangszóróban. Viszont Se hangrögzítő, se a többi program nem játsza le úgymond a hangom... azaz hogy ha én beszélek azt más nem hallja. Ez miért van mit csináljak vele?


2012. febr. 3. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Windows > Vezérőpult > Ezközkezelő > Hangkártya tipúsát megnézed és rámész a gyártó honlapjára kikeresed a drivert

Ha ez sem oldja meg a problémát:

Windows > Vezérőpult > Ezközkezelő > Mikrofon/füles/hangszóró típus

gyártó driver


Van rengeteg olyan szoftver ami keres a hardwereekhez software-t de ezek ált fizetősek szóval ha értessz ehhez hogy rakj fel programokat ingyen(kalóz program) ami alapbol fizetős lenne kihagyhatod a felső lépéseket és rakd fel lefuttatod és telepíti automatán



az a baj az össze ilyen programmal megengedi h felrakd lescanneld kiirja h minden szar

de nem engedi felrakni mert fizetni kell szoval ha nem értesz ehhez akkor ne is bajlódj vele ott fent leírtam hogy oldhatod meg egyszerűen

2012. febr. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösszi a választ, megnézem a dolgot, csak majd hétvégén kerülök újra a gépem közelébe :)
2012. febr. 8. 19:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!