Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szervizbe kéne adnom a winches...

Szervizbe kéne adnom a winchesterem, Belenézhetnek mi van rajta?

Figyelt kérdés
Gondolok itt sok letöltött filmre, poreszra, játékra. Kell tartanom valamitől ha szervizbe adom?
2012. febr. 3. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
abszolut nem érdekel minket szervízeseket,hogy mik vannak a gépen
2012. febr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Találtak ők már ezeknél sokkal durvábbakat is hidd el, a letöltött dolgok meg amúgy sem érdeklik őket, nem fognak keresgélni szerintem. Még itt cégen belül is hallottam olyanokat hogy olyan háttérkép fogadta az IT-seket, hogy a hapsi a saját meztelen, magassarkús fotóját tette be háttérnek.


De mondom, nem jellemző. Ha van valami, amit nem akarsz megmutatni, akkor csinálj egy jelszavas rar vagy zip állományt, abba nem fognak belenézni.

2012. febr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én úgy adtam be szervizbe a gépemet, hogy minden rajta volt, csak a kínosabb dolgokat töröltem le. a többit felőlem nézegethetik.
2012. febr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!