Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Pentium 2-es gépre rá tom...

Egy Pentium 2-es gépre rá tom rakni az XP-t nem fog rajta nagyon lassú lenni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:

A proci jó hozzá, de ha nincs benne legalább 256 mega RAM, akkor használhatatlan lesz. 512-vel már teljesen jó.


256 mega RAM alatt próbálkozhatsz a WinFLP-vel. Egész tűrhetően fut.

2012. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát azon szerintem nagyon lassú lesz.
2012. febr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ant-X válasza:

Ha az értelmetlen csili-vilit kikapcsolod, és van elég memória gond nélkül fut. (persze alacsony rendszerigényű vírusirtó és tűzfal is szükséges)

Régi gépemen (350MHz-es Compaq Descpro), és a jelenlegi netbookon is simán megy (eee701 667MHz-en futó celeron).

2012. febr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. febr. 2. 18:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 10 éve 128 mega rammal nyomtam az XP-t és nem volt használhatatlan. 64 mega a minimum igénye asszem...
2012. febr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18:41: Egészen addig a pontig igazad van, amíg egy internetböngészőt meg nem nyitsz. Manapság viszont elég elképzelhetetlen egy gép internet nélkül.
2012. febr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neteztem rajta, igaz betárcsázós nettel :D Mondjuk akkoriban még nem voltam annyira érzékeny a sebességre, mint most. Ma már tuti használhatatlannak tartanám. A 6 éves régi gépemet is ultralassúnak látom most, pedig abban 1 giga ram van. Mikor megvettem, akkor meg egy álomnak tűnt a sebessége :D
2012. febr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Panda Péter ***** válasza:
kevés lesz a cpu. én toltam fel 256megás gépre XP-t ilyen procival, de élvezhetetlenül belassult minden komoly feladatnál.
2012. febr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!