Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Iponon ha vsásárolok, akkor...

Iponon ha vsásárolok, akkor kapok ipontokat. Ezek mire jók?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdéssel az ipon.hu-hoz.
2012. febr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fordulj*
2012. febr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kb 15 másodperc volt megtalálni az ipon oldalán:


10. iPont

10.1 Mi az iPont?

Az iPont az iPon Computer pontgyűjtő rendszere, mellyel a vásárlóink hűségét jutalmazzuk.

10.2 Hogyan gyűjthetek iPont-okat?

Minden olyan vásárlással, melyben nem kerül sor a Webshop áron kívül további kedvezményre, iPont-okat írunk jóvá a rendelést feladó felhasználó fiókjában. Az egyedi, illetve az előreutalás 0.5%-os kedvezménye és az iPont-ok felhasználása kizárja a további iPont-ok gyűjtését.

10.3 Mennyi iPont-ot gyűjthetek egy vásárlással?

Termékektől, márkáktól függően különböző iPont-ok gyűjthetőek, melyek folyamatosan változnak. Különböző akciók keretében hol több, hol kevesebb pont jár egy vásárlásért. Az iPont-ok a termék bruttó árától függően is változnak.

10.4 Hol találom meg, hogy mennyi iPont jár egy termékért?

A terméklista oldalon, a termék részletes oldalán, a vásárlást lezáró oldalon, illetve a rendelést visszaigazoló e-mailben is feltüntetjük az iPont-okat.

10.5 Mire jó?

Az iPont-okat különböző kedvezményekre lehet átváltani. Alap esetben, 1000 iPont-ért 100 Ft kedvezményt adunk a számla összegéből az iPont-ok felhasználásakor. Az iPont-ok felhasználása csak 1000 iPont-onként lehetséges.

10.6 Konkrét példa, hogy mit érek vele?

Például, ha egy notebook vásárlásával 5323 iPont-ot gyűjt, akkor a következő vásárlásánál lehetősége van 5000 iPont-ot felhasználva 500 Ft jóváírásra.

10.7 Kötelező felhasználnom?

Nem, csak egy lehetőség. Az iPont-okat lehet gyűjteni, és egyben felhasználni. Azonban az iPont-oknak lejárati ideje van, és csak az adott időszakban használhatóak fel.

10.8 Mire költhetem?

Minden, az iPon.hu Webshopjaiban található termékre és szolgáltatásra.

10.9 Hol láthatom a pontjaimat?

Regisztráció után a Profil-ban érhető el az iPont-ok pontos nyilvántartása.

10.10 Mit jelent az inaktív iPont?

Amig a számla kiegyenlítése nem történt meg, addig az iPont-okat nem lehet felhasználni, így az adott iPont-ok inaktívak maradnak.

2012. febr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Panda Péter ***** válasza:
63%
bezzeg mikor majd' egy százast eltapsoltam náluk, ilyesmi még nem volt...
2012. febr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Panda! Nekem olyan volt, hogy megrendeltem és másnapra féláron lehetett venni... xD
2012. márc. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez rohadtul megéri hogyha milliomos vagy és száz forintot akarsz spórolni. 180.000 Ft értékű vásárlással elértem hogy legyen kb 800 pontom. O meg 1000 pontért cserébe ad 100 kerek forintot? De aranyos :D
2015. okt. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!