Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sokat számit ha dual chanelben...

Sokat számit ha dual chanelben van a memória mennyi akülönmbség dula és single közt (érezhető valimi gyórsulás? )

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 09:58
1 2
 1/17 Jenci ***** válasza:
Őszintén mondom,hogy én nem éreztem akkora nagy gyorsulást.Persze van némi sebességnövekedés,de ez inkább abból fakad,hogy egyforma paraméterű memóriákat kell használni hozzá.
2012. febr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ugyan olyan mermoria mértere tipusra mindenre
2012. febr. 1. 10:08
 3/17 A kérdező kommentje:

és ha késöb veszek 1 2 gigást most van 2x1 Gb az müködhet úgy hogy a 2 GB single A 2x1GB Dual


Stabil lenne attol ?

2012. febr. 1. 10:09
 4/17 Jenci ***** válasza:
Meg kell nézni az alaplapod könyvében,de én úgy tudom,hogy dual működéshez vagy 2db vagy 4 db ram kell.Tehát 3 db rammal nem fog dualban menni.Ha pedig mindenképpen dual működést szeretnél,akkor Dual Kit-es ramot kell venni,mert azok gyárilag összevannak hangolva.Ha veszel csak úgy egyenként 1-1 db egyforma memóriát,akkor a siker úgy nem garantált.
2012. febr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Megnéztem most azt irja hogy Dualba van átraktama 2 egyformaban

csak venni akarok még 1 2gb-s ramot és azért kérdeztem hogy Müködne a a 2X1 Gb Dualban mellete meg single ben a 2 gb nem zavarná e egyást!?

2012. febr. 1. 10:20
 6/17 P.O.C. ***** válasza:

Nagyon kis jelentősége van, szinte csak specifikus testekben mérhető, de nem érezhető.

[link]

2012. febr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Jenci ***** válasza:
Figyelj!Ha 3 db ramot raksz bele,akkor mindhárom Single módban fog üzemelni.Dual mód CSAK 2db és 4db ram esetén alkalmazható.
2012. febr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
OK értem Kösz a segitéget!
2012. febr. 1. 10:23
 9/17 anonim ***** válasza:
61%

A dual kitek nem össze vannak hangolva, hanem ki vannak próbálva, hogy mennek-e duálban.


Nagy eséllyel egyébként mennek duálban a külön beszerzett memóriák is, főleg azonos gyártó azonos sebességű, késleltetésű daradjai.

2012. febr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

a dual és single közt (ha a memóriák mérete megegyezik)

akkor csak mérhető a külömbség,denem érezhető

2012. febr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!