Miért búg zúg a 5.1 vs pc?
Figyelt kérdés
Van egy orion 5.1 erősitős hangrendszerem és ha ősszekötöm a számitógépel elkezd zúgni a 5.1! De ha bármi mást kötök rá a 5.1 rendszere nem zúg nem búg kristály tiszta minden.
Csak a Pc vel csinálja.És nem kábel hiba mert már 3 új kébellel nézetmem már.
2012. jan. 31. 21:32
1/11 anonim válasza:
Lehet gagyi a hangkártya. Miféle?
2/11 A kérdező kommentje:
Gyári integrált Asus
De egy barátomnak is ez a gondja laptop vs panasonic 5.1
2012. jan. 31. 21:37
3/11 A kérdező kommentje:
De amúgy asztali hangszoróval nem zúg a pc se fülhalgatóval
2012. jan. 31. 21:39
4/11 anonim válasza:
Az Asus nem gyárt hangkártyát. Integráltat se. Milyen chip van azon az alaplapon?
5/11 A kérdező kommentje:
Igen úgy akartam hogy Asus alaplap és ha minden igaz Realtek ac 97 hang és via chpset ha jól írom
2012. jan. 31. 21:45
6/11 anonim válasza:
pedig a Realtek az jó szokott lenni
7/11 anonim válasza:
A realtek tényleg jó.
Csak véletlenszerű kérdés, bocs, ha nagyon hülyének nézős. Átállítottad a hangkártyát 5.1-es módba, és úgy is búgott? Illetve a kábeleket biztosan jó sorrendben dugtad be?
8/11 A kérdező kommentje:
Igen ezekel nincs gond de most olvasgatok hogy lehet azért mert az orin 5.1 nincs földelve gyárilag és hát tényleg nincs és azt írják földeljem le az erősitő házát de az a baj hogy fábol van :( igy nemtudom hogy hol kénne földelni ha ez a baj.
2012. jan. 31. 21:55
9/11 anonim válasza:
Te szentséges jó istenkém, mennyi töketlen kockadroid van itt, hogy senki sem hallott még a:
F Ö L D H U R O K
jelenségről!
10/11 A kérdező kommentje:
De ha nincs az erősitő leföldelve gyárilag akkor szóba jőhet a földhurok itt ennél a problémánál?
2012. jan. 31. 22:07
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!