Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért ekkora az árkülönbség...

Miért ekkora az árkülönbség két alaplap közt?

Figyelt kérdés

[link] és még anyit,hogy menyi RAm-ot tehetnék bele menyinek van hely?

[link]


2012. jan. 31. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
A RoG lapok az ASUS csúcslapjai. Sok olyan dolog van rajta, ami egy átlagfelhasználónak nem kell. Ezért ennyi az áruk.
2012. jan. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
leginkább a tuning-teljesítmény miatt, de az előbbi alaplapot úgy képzeld el, hogy pl. tuning világrekordra is ezt használták, nem feltétlen kell ilyen. a RAM-mal meg ne foglalkozz, annyit úgyse teszel bele, amennyit lehet.
2012. jan. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de mondjuk ha teleraknám,menyi hely van rajtuk?az alaplap nem olyan nagy cucc a gamereknek oda a vga kell de az alaplap is lead valami teljesitményt,pl. gyorsitja a gépet vagy a játékokra van valamilyen hatásal (tudom kicsit össze vissza válasz de este van,másra nem tudom fogni :D)
2012. jan. 31. 21:22
 4/6 anonim ***** válasza:
az alaplap szinte lényegtelen, csak az a fontos, hogy ne legyen hibás, és legyenek meg a megfelelő portok. ha telepakolnád, 32GB menne, az oldalon írták, én is rájöttem nyelvtudás nélkül... csak hogy tudd: 8GB fölött 100%, hogy a memória egy része üresen marad, de 4 is elég lehet belőle.
2012. jan. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor 8 felet fölösleges
2012. jan. 31. 21:36
 6/6 anonim ***** válasza:

" de az alaplap is lead valami teljesitményt,pl. gyorsitja a gépet vagy a játékokra van valamilyen hatásal"

Ez jó. Rég hallottam ilyen balgaságot.

Am igen a ROG,TUF lapok kimondottan a profi tuningosoknak kedveznek, és áruk ezért is ilyen magas. Akinek tényleg kell az úgy is megveszi.

2012. jan. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!