Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » S. O. S? Ma kaptam új gépet...

S. O. S? Ma kaptam új gépet de a táp az. Nyomom a zöldet!

Figyelt kérdés

ma kaptam egy gépet ami elég erős de m-tech táp van benne...

meggugliztam olvasgattam, de azt írták hogy a 6870+mtech nem a legtutibb kombó...

leghamarabb csak szombaton tudok új tápot venni..

erre az van írva hogy 600-as de netes tesztek szerint 297 wattot tud leadni max...

meddig bírja ez nekem?

mit ne csináljak hogy kibírja szombatig?

a játékról mondjak le addig?

segítsetek!nyomom a zöldet!


2012. jan. 31. 20:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
56%

# 10

Az utolsó mondatoddal jó nagy baromságot mondtál, a Chieftec nem azért kedvenc mert olcsó, hanem mert a CTG pl jó is, jobb mint az általad ajánlott Corsair-nek pl az új CX szériája...

2012. jan. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"magyarokkedvencemertolcsó csíftek."

Az egész hsz-edben csak ez volt a gond. Mi a baj a Chiefteccel? Az iArenénán kívül mondj még egy rossza családot tőlük. Am igen Corsaier hát ők se valami "nagyok" mostanság.

2012. jan. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem bírod ki szombatig, akkor bekapcsolhatod, de nagyon ne terheld( ne nagyon játssz vele, renderelgess, vagy hasonlók, amihez nagy teljesítmény kell). Ha újat akarsz venni, akkor egy FSP Hexa 400W-t ajánlok, de ha nagyon a jövőre gondolsz (bár a 400-as is elég), akkor egy Hexa 500-ast is vehetsz:)
2012. febr. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!