Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pendrive formázás kérdések?

Pendrive formázás kérdések?

Figyelt kérdés

Ha nincs látszólag az égvilágon semmi baja, akkor is meg kell időnként formázni?

Az alapból rajta lévő dolgok (SecretZip, UrDrive stb..) letörlődnek formázáskor róla?



2012. jan. 31. 12:17
 1/8 nrrolli ***** válasza:

Formázáskor minden törlődik !


csak akkor formázzunk ha szükséges !


:))

2012. jan. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Még ezek a gyárilag rárakott akármik is törlődnek? És honnan tudom, hogy mikor szükséges? :)

Köszi a választ!

2012. jan. 31. 12:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Általában akkor kell formázni, ha rajta lévő adatokat biztosan törölni szeretnéd, mivel a sima törlésnél még visszaállítható.
2012. jan. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Formázás után is visszaállítható...

Akor kell formázni, ha valami gabasz van az eszközzel, pl kihúzod, miközben a gép használta, vagy áramszüet van és meghibásodik rajta a fájlrendszer. [Előbbi esetekben sem jellemző, csak mondom, hogy pl. előfordulhat.]

2012. jan. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ok, köszi. Mert mindenhol mást hallok, van, aki azt mondja, hogy időnként nem árt csak úgy is megformázni.

A gyári cuccok eltűnnek vajon akkor róla? Amiket írtam fönt.

2012. jan. 31. 14:20
 6/8 pcguru22 ***** válasza:
gyári cuccok látalában usb kulcs zár program meg hasonlók szoktak lenni ezt akárhogyan formázod rajt marad!De ne is foglalkozz vele szinte semmi helyet nem foglal észre se veszed csak látod!
2012. febr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én nekem 8GB-os van és egy 5GB-os játékot szerettem volna rámásolni de azt írja ki, hogy nincs elég lemezterület pedig a pendrive-om üres volt. próbáltam formázni NTFS-re meg valami másra is de csak FAT32-t engedi. miért van ez?
2012. febr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 nrrolli ***** válasza:
ma 10:28 valószínű azért mert a rendszered is fat 32 :)
2012. febr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!