Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASUS vs. Sony Vaio . Melyiket...

ASUS vs. Sony Vaio . Melyiket érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

Íme a két gép:

[link]

[link]


Szerintetek melyiket érdemesebb megvennem? (hardver, tapasztalatok, márka, stb. alapján)



2012. jan. 30. 19:05
 1/6 djhell ***** válasza:
nekem Asus K53SV notim van, kinézete ugyanez, hardverek pedig picivel erősebbek de ugyancsak core i5 proci van benne...én nagyon meg vagyok elégedve, még nem tudtam lefagyasztani :D a külsőt illetve nekem nagyon tetszik, stílusos, nem beszélve arról, hogy az aluborítás + 1 cooler és gamelhetsz addig ameddig megunod...:)...a sonyról sem hallottam rosszat :D...de szerintem az ASUS-t jobban megéri megvenni :)
2012. jan. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a kimerítő választ, örülök, hogy vannak még akik tudnak tőmondatnál bonyolultabb mondatszerkezeteket is alkotni, és normális választ adni az ember kérdésére. még egyszer köszönöm! :)


még egy kérdés akkor viszont, ha már neked is ASUS-od van, hogy miben másabb a tied, mert én is szeretnék rajta játszani, főleg régebbi játékokkal (Assassin's Creed 1, Mass Effect 1-2), de szeretném majd kipróbálni pl a Crysis 2-t meg majd a Mass Effect 3-at. Szted ezek az újabbak is mennek majd rajta rendesen?

2012. jan. 30. 21:37
 3/6 djhell ***** válasza:

enyém pontosan core i5 2430m - 2,4 ghz, 6 gb ram, 640 gb hdd, 1 gb nvidia geforce gt540m CUDA, dvd sup.mti a többi már nem lényeg szóval...a processzorom erősebb egyel mint az általad belinkelt noti, mint ahogy leirtam, még nem tudtam lefagyasztani :D, szóval még játékokkal nem fogtam meg...belinkelek youtube videókat, ahol ilyen géppel játszanak és nem szabad elfeledni, hogy közben még megy a FRAPS is szóval...ezekről láthatod, hogy mit tud a gép.( link: http://www.youtube.com/results?search_query=asus+k53sv+gamin.. ) az enyémmel az egyetlen probléma, hogy Olaszországban volt meg vásárolva és olasz a billentyűzetem...ez az egyik meg még annyit javíthattak volna, hogy a töltő csatlakozóját a hűtőrács mögé tegyék, tehát a laptop bal hátsó sarkába...nahát ennyi lenne...64 bites win7el is szépen megy, csak azt sajnálom, hogy a win 7 64 bit professional ami gyárilag volt rajta az is értelem szerűen olasz volt és le kellett cserélnem kalóz windows7 re ...:S

amúgy asus jófej és rendes support van a gépre, nagyon sok hasznos driver letölthető oldalukról :)...ha valamiben segítségre van szükséged irj privit és segitek...:)

2012. jan. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 djhell ***** válasza:
amúgy meg igazán nincs mit, ha valakinek kérdése van és emberi közösséghez fordul az meg segiteni szeretne neki, akkor szerintem minimum, hogy részletesen leírjuk neki részletesen véleményünket, tapasztalatainkat és nem fikázzuk, csak azért mert nem ért annyira a gépekhez...:)
2012. jan. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm, azt hiszem meggyőztél, melyiket vegyem meg :D


akkor már csak egyetlen kérdésem van, hogy neked mennyi ideig bírja az akksi, ha nem játszol rajta, hanem mondjuk net, word, ilyesmik?

2012. jan. 31. 20:10
 6/6 djhell ***** válasza:
netezés + zenehallgatás feltöltött aksival power 4 gear battery saving módban min 3 óra...pontos időt sajnos nem tudok mondani de 3 tuti megvan :) játék közben pedig amúgy is töltőröl használja az ember...én nem rá beszélni akarlak ASUS -ra csak leirtam a véleményem :) am ez a használati idő a gyári 6 cellás akuval de ez még növelhető ha idővel kicseréled pl 9 cellásra :)
2012. jan. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!