Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik olyan netbook/subnoteb...

Létezik olyan netbook/subnotebook, amelyik elvinne egy Adobe after Effects-et?

Figyelt kérdés
Lenovo IBM x121e megfelelő lenne ?
2012. jan. 28. 21:00
 1/5 A kérdező kommentje:

Az ára : Maximum 150e Ft legyen. :)


Előre is köszi,ha van ilyen.

2012. jan. 28. 21:04
 2/5 anonim válasza:

Asus X54HY-SO077D


link: [link]

2012. jan. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A netbook-ok biztosan nem felelnek meg a kívánalmaknak. Az általad említett Lenovo notebook AMD E-450-es procival szerelt, ami 1.65 GHz-en ketyeg, ez pedig elolvasva az Adobe After Effects rendszerkövetelményeit, kevés.


[link]


Elég sok laptopot láttam szervizben szétszedve, javítva (barátom egy nagy szervizben ezzel foglalkozik) és ezen ismeretek fényében én semmi mást nem vásárolnék magamnak, csak Lenovo-t. Hivatalos márkaszervizevan Magyarországon, gyorsak, megbízhatóak. Sajnos az Asus csak jónéhány éve volt megbízható, ma nagyon csúnya megoldásokat használnak belül, nem javaslom. Ráadásul Cseheknél (vagy Szlovákoknál) javítják (ahogy az Acer-t is), és bár futár hozza-viszi számodra díjmentesen, nem egyszer hallottam már, hogy karcosan kapta vissza a vásárló a javított laptopot.


Tehát ha Lenovot-t szeretnél, és subnotebook-ot, a válasz: ilyen teljesítményű, 150 ezer forint alatt nem létezik.


Normál méretű notebook-ból a Lenovo IdeaPad G570GH hozza a szükségest, körülbelül 150 ezer forintba kerül, de én kérnék még bele plusz 2GB memóriát.

2012. febr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

After effct CS4-hez se elèg? :(

Az altalam emlitett laptop ketmagos nem?

2012. febr. 1. 12:12
 5/5 anonim ***** válasza:

A CS4 minimális (!) rendszerkövetelménye:


[link]


HD-hez 2.8-as kétmagos procit javasol, SD-hez egymagos 2 GHz-eset. De még egyszer: ez a minimum, tehát ha nem akarod tépni a hajad, erős gépet vásárolj! A Core i3-asok épp ezen a területen emelkedtek jelentősen teljesítményben, én ilyen célra laptopból az ajánlottnál semmiképp sem vásárolnék kisebbet, de ha tehetném, még inkább asztali gépet vennék.


Az Intel meg egyébként is odaver ezen a területen az AMD-nek.


A képernyőfelbontás is minimum 1280x900, nem tudom amit néztél tudja-e ezt, ha kisebb, lehet hogy nem fér ki minden, vagy túl kicsi lesz az előnézeti kép a minőségi anyagok létrehozásához.


Asus-t meg akkor se vennék, ha fegyvert fognának rám.

2012. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!