Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A külső winchesteremnek mi a...

A külső winchesteremnek mi a baja?

Figyelt kérdés
3 hete nem lehet rá másolni. Úgy gondoltam, hogy majd ma leformázom. Ez is történt, viszont a formázás után annyit csinált, hogy másoltam rá, aztán megállt a másolás. Ránéztem a winchesterre, de nem világított a led. Meg nem pörög fel annyira, mint régen. Most gondoltam, hogy újra megpróbálom, de csak annyit csinál, hogy elkezdek másolni rá valamit, s 2-3mp után kikapcsol a led rajta, s még megy tovább, de a gép nem érzékeli. Halkan megy nagyon, csak érezni lehet, hogy megy. Meg lehet valahogy csinálni? Mert nagyon kellene, még szeretném használni..
2012. jan. 28. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy a gép USB-je alacsony feszültséget ad le? próbáld ki olyan dupla USB kábellel. a másik meg hogyha sokat esett le, akkor valószínűleg kuka..
2012. jan. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha garanciás akkor tudod a dolgod.
2012. jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyszer sem ejtettem le még. Idáig jó volt. Amúgy meg most úgy van megoldva, hogy hosszabbított usb-n keresztül használom 1 hónapja, de megnézem, hogy milyen lesz, ha hára dugom be hosszabbítás nélkül.
2012. jan. 28. 19:53
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, most szerintem működik, köszi a segítséget! :D Ment a pont :D
2012. jan. 28. 19:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!