Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Húzom a procimat CPU E2200...

Húzom a procimat CPU E2200 2.2Ghz 2.2-röl húztam most 3.2töt megy. Gyenge hütés?

Figyelt kérdés

Valószinüleg tartom h gyenge a gyári hűtés. "egy Cool Master hütö van benne" és ha játszom egy 20-25 perc után a gépem Újraindul ha a héten veszek egy jobb procihűtöt az a probléma eltünik/múlik?

CPU voltage Fixálva van nincs auto-n...Memory is kapot plussz 0.05-öt

FSB:Dram-nál az arány 5:6

de a biosba ilyen nincs -.- ott Auto-van és 1:1-es arány és ott nekem az 1:1-en van ..Szóval a hütöm a szar?..mert ha nem játszom akkor 30-31 a hömérséklet de ha játszom 55-60..HELP!!?


2012. jan. 24. 23:42
 1/4 Panda Péter ***** válasza:
60foktól még nem kéne összefosnia magát a rendszernek. valószínűleg a tuningod nem elég stabil, vagy a cpu vagy a ram nem bírja. teszteld őket prime-mal.
2012. jan. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet kevés a procidnak a kakaó azért nem stabl a gép de ahogy az előző hozzászóló is mondta lehet a ram miatt is

valószínűleg kékhalálodvan de előfordul hogy nem látszik

2012. jan. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
visszavettem a proci húzásán mert alapbol 200 a freki én 285 re tettem és meghalt...visszavettem 265-re igy csak a 2.2 böl 2.9-3.0 tudtam kihozni de stabil a RAM meg 800mhz-n mozog ..igy most megy és nincs kékhalál...:D melegedni melegszik mivel kapot a "VOLTAGE" is 1 keveset ..de a héten veszek 1 új hűtöt..LGA 775 foglalt..mondjatok valami jó hűtöt..:D
2012. jan. 25. 13:29
 4/4 anonim ***** válasza:
gyári hűtőt is meglehet progival pörgetni elég istenesen
2012. márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!