Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amd 960t procinál stabilizálha...

Amd 960t procinál stabilizálható a 2 letiltott mag?

Figyelt kérdés
Szóval feloldottam de nem stabilak 100% terhelésnél lefagy kékhalál. olvastam hogy fesz emeléssel és órajel csökkentéssel akár stabilizálható is a 2 mag. igaz ez vagy csak hülyeséget írnak?
2012. jan. 24. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem működik, szerintem ne játsz vele, ez kb olyan mint a lottó, vagy sikerül vagy nem. Nem véletlen tiltották le a magokat, ennek oka lehet az hogy az a 2 mag nem működött rendesen. Hidd el, elég még az a 4 mag bőven:)
2012. jan. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bejöhet, de nincs rá garancia.
2012. jan. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
énis 6 magosítottam de véletlen mivel tudom tesztelni hogy hibátlanok e ?
2012. jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

rendben akkor hagyom így.

én prime95-öt és inte burn testet használtam mindegyik 100%-ra terhel minden magot

2012. jan. 24. 21:25
 5/5 Panda Péter ***** válasza:
fesz emeléssel próbálkozhatsz, de lehet, hogy nem fok működni, elvégre is egyáltalán nem biztos, hogy a letiltott magok jók (sőt, ugye alapesetben azért tiltják le, mert rosszak).
2012. jan. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!