Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elmagyaráznátok ezt nekem?

Elmagyaráznátok ezt nekem?

Figyelt kérdés
Van nekem egy Msi alaplapom akkor tehát én azt mondhatom hogy egy Msi gépem van?
2012. jan. 23. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt én úgy tudom régen a processzorra mondták, ma már nem szokták. Régen osztálytársaim is ezzel menőztek, hogy neki pentium 4-es gépe van a másiknak meg csak pentium 3-mas volt.
2012. jan. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ezt így nem lehet mondani hogy msi géped van. akkor mondhatnád ha a CPU-t, RAM-ot, VGA-t, tápot és minden összetevőt az msi gyártana a gépedbe de ez már csak azért sem lehetséges mivel cpu-t az intel és az amd gyárt, ram-ot kingmax, kingston, geil stb, táp chieftec, corsair, fsp stb, msi vga-t és alaplapokat gyárt. szóval csak így nem lehet kijelenteni hogy neked milyen géped van inkább processzor alapján szokták amd-nél athlon 1-2, phenom 1-2 esetleg bulldozer, intelnél i3-i5-i7, core2 stb
2012. jan. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmi köze az alaplapnak hozzá ha intel procid van akkor intel géped van ha AMD akkor AMD

Általában ha kérdezik milyen konfigod van akkor a helyes válasz:

AMD konfiguráció XY procival

XY msi alaplappal

ennyi meg ennyi rammal és tököm tudja milyen videokártyával :D

2012. jan. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így általánosítani tényleg nem lehet. Am igen ha valaki meg kérdezi milyen géped van akkor szépen elsorolod ami benne van...
2012. jan. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!