Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elszállt a billentyűzetem....

Elszállt a billentyűzetem. Nem vesz be semmit se a gép, a numlock, scrolllock és a capslock pedig folyamatosan villog. Minden billentyűzettel ezt csinálja. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
usb portos?
2009. máj. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem,nem.Olyan sima lila végű.Bocs nem igazán értek gépekhez szóval nem tudom mi a hivatalos neve.
2009. máj. 28. 13:30
 3/8 anonim ***** válasza:

csak a windows indulása után, vagy az indítási folyamat Közben is?


Ha indítás közben is akkor gyanús, hogy alaplap hiba.

Ha már a win futásakor akkor valami vírusra tippelnék.

2009. máj. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Abban a pillanatban hogy bekapcsolom a gépet elkezd villogni,és még mielőtt felállna a rendszer használhatatlan.Most elindítottam egy víruskeresőt.
2009. máj. 28. 13:44
 5/8 anonim válasza:
100%
húzd ki a billentyűzetet és dugd vissza aztán a gépet indítsd újra
2009. máj. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a lila PS/2 portot ahova dugod, lehet hogy beletört egy pin. A bill csatlakozójának tűit is ellenőrizném. Amúgy ha semmi nem segít akkor vegyél egy usb-set 1500 forintért és heló.
2009. máj. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt.ujra kellett telepiteni mert semmire nem reagált,és kiderült h elszállt a C particiom.(ha kéred leirom részletesen emilben)
2009. máj. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Vettünk egy usb-s billentyűt,mert sehogy se sikerült ezt működőképessé tenni,most jó.Kösz mindenkinek.
2009. máj. 28. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!