Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Billentyűzeten nem működik a...

Billentyűzeten nem működik a & jel, valami ötlet?

Figyelt kérdés

Radeon videókártyám van és az ahhoz szükséges Catalyst Control Center gyorsbillentyűje az AltGr+c billentyűkombináció, amivel ugye a & jelet lehet írni. A programon belül már letiltottam a bill.parancsot mert idegesített hogy mindig megjelenik a Catalyst mikor &-t akarok írni, de továbbra sem írja a jelet, semmilyen felületen. Arra pedig nem találtam opciót, hogy lehet átírni a Catalystban a bill.parancsokat.


Nem mondom, hogy sűrűn használom ezt az 'és' jelet, de elég idegesítő máshonnan kimásolgatni ha szükségem van rá. Van valakinek hasonló problémája, vagy valaki tudja a megoldást?


2012. jan. 17. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
61%

Bal Alt+38 (a numerikus billentyűzeten).


Egyébként elindítod a CCC-t, és jobb felül van egy Preferences gomb (fekete alapon fehérrel írva), ha rányomsz van egy "Hotkeys" menü. Mindez 11.12-es (decemberi) Catalysttel.

2012. jan. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nem tudtam hogy így is lehet :) Ment a zöld!
2012. jan. 18. 10:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!