Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Másik videókártya?

Másik videókártya?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy nézegettem a PC-ket és akkor megtaláltam ezt:

[link]

Az van kiírva, hogy "Lehetőség van a konfiguráció egyes alkatrészeinek megváltoztatására". Alaplap nincs kiírva és sajnos nem is értek az alaplapokhoz, de ha valaki az adatokból meg tudná mondani az jó lenne. De nem ez lenne a kérdés. Én egy Sapphire ATI HD 5670 1GB DDR5 videókártyát szeretnék beletenni. Ez lehetséges-e?


2012. jan. 16. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Előre összerakott konfigot soha ne vegyél!

Pl mi ez a szar? 6 magos CPU, 2 GB RAM??

2012. jan. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Meg lehet kéne bele még 2 gb ram!
2012. jan. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tennék még bele RAM-ot, de én a kérdésemre lennék kíváncsi...
2012. jan. 16. 18:21
 4/13 anonim ***** válasza:

Játékra ezzel jobban jársz:


Alaplap:

[link]

CPU:

[link]

RAM:

[link]

VGA:

[link]

HDD:

[link]

Ház:

[link]

Táp:

[link]

DVD:

[link]


110.189 Ft + kb 2ezer összeszerelés.

2012. jan. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A proci játékra gyanús, na de nemáááár.... Lehet bele tenni olyan videókártyát vagy nem?
2012. jan. 16. 18:27
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

Hát mi honnan tudjuk? A boltban kellene érdeklődened, de biztos lehet. De ahogy írtam is, ez a gép játékra egy rakás szar.

Az én gépemmel tényleg sokkal jobban járnál, hidd el. És az a 3 magos Athlon bőven elég játékra abba a gépbe, sokkal jobb egy AThlon II X3 + HD6750 + 4GB RAM, mint egy tök felesleges Phenom II X6 + fos DDR3-as GT440 + 2GB RAM... Ja és az enyémben a HDD is 500-as, amabban 250-es, az enyémben a táp egy minőségi FSP, a másikban meg le sem merték írni milyen szar lehet, meg az alaplap is szar nforce chipsetes... Tényleg ne vedd meg azt a roncsot, nem hülyeségből mondom, magaddal baszol ki, nem velem.

2012. jan. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem teljesen csak játékra lenne használva. Abba az alaplapba lehet tenni x6 1055t-t?
2012. jan. 16. 18:42
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha nem tuningolod akkor elmegy benne. Bár oda már inkább egy MSI 760GM-E51 FX lapot tennék.

De minek neked X6? Használsz olyan programot ami kihasznál 6 magot?

2012. jan. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ezt nem nagyon értettem, mi az hogy kihasználja a 6 magot? Én ebből úgy veszem ki, hogy bizonyos játékok csak 1, 2 vagy 3 magot használnak. És ha jól veszem ki akkor ez a magokra vonatkozik, vagy a processzor magjainak össz. teljesítményére?
2012. jan. 16. 18:49
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

A játékok nagy része 2 magot használ, az újabbak már kezdenek 3-4-et használni. Egy X6-nak játékra semmi értelme, mert nem használja ki a játék. Meg ilyen VGA mellé mint ami abban a gépben is van főleg semmi értelme, mert játékra a VGA a legfontosabb, hiába veszel bármilyen jó procit ha a VGA gyenge.

Ezért írtam hogy egy X3 + HD6750 sokkal jobb mint egy X6 + GT440. Na meg abban a gépben a 2GB RAM is iszonyú kevés.

2012. jan. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!