Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom a pendriverol a...

Hogyan tudom a pendriverol a particiot törölni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Formázd le..jobb klikk a meghajtóra(pendrive)és formázás, és már el is tünt róla..
2009. máj. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Sajátgép/Kezelés/Lemezkezelés...itt megszüntetheted a particiókat, utána formázás.
2009. máj. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
formázd le
2009. máj. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Partition Magic nevü progival probáld meg egyesíteni majd formázd le!Remélem segítettem!
2009. jún. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nos. Az alapkérdés nálam is fennáll. Van egy Maxell 8 gigás pendrive-om, amelynek létrehoztak egy SECURE és egy PUBLIC partíciót. Ebből a kettőből szeretnék egyet létrehozni. A lemezkezelésnél olyan, mintha két külön meghajtó lenne, így nem tudom egyesíteni. A Particion Magic meg fel sem ismeri. Tud valaki használható, akár szájbarágós módszert írni?
2010. szept. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Lehet már mindenki megoldotta, de ha mégsem vagy az erre tévedőknek leírom: "Maxell Mode Converter" kell ehhez
2014. jan. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 LostSilverBook válasza:
100%
Fájlkezelő/Intéző --> Ez a gép/Saját gép ---> A fenti menüsorban "Kezelés" , majd vársz, amíg bejön a Számítógép-kezelés nevű ablak ---> Lenyitod a TÁROLÁS , azon belül a LEMEZKEZELÉS pontot. Itt kikeresed azt a partíciót, amelyiket törölni akarod és a "Lemez[szám]" nevén jobb gomb, majd itt "Meghajtó betűjel és elérési út módosítása"-ra kattintasz és ELTÁVOLÍTÁS gomb. Majd ugyanezt megcsinálod, csak a kiadás gombra is rákattintasz. Kész is.
2016. okt. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 LostSilverBook válasza:
Még annyi, hogy ha be szeretnéd magadat biztosítani, akkor előtte húzz ki minden olyan külső merevlemezt a gépedről, amit biztosan nem szeretnél eltávolítani, ha esetleg elnéznéd az eltávolítani kívánt partíciót, akkor ne legyen gond, ne törölj véletlen sem más pendrive-ot vagy több gigás merevlemezt... :)
2016. okt. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!