Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért dobja ki az íróm kb az...

Márijó666 kérdése:

Miért dobja ki az íróm kb az írás felénél a dupla rétegű lemezeket?

Figyelt kérdés
Van egy pioneer íróm. Eddig tökéletesen kiírta a duplarétegű lemezeket is de mostanában kb a rétegváltáskor állandóan kidobja a lemezt és "az írás sikertelen"! Ez miért van? Le ellenőrizem a Nero info tool-al hogy egyáltalán képes-e duplarétegű lemez írására és igen! szóval most fogalmam sincs mivan.
2012. jan. 15. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Mostanában gagyi/akciós minőségű lemezeket vásárolsz, vagy romlanak a gyártmányok minőségei.
2012. jan. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a problem... Próbáltam már Verbatim-al, Maxell-el és Phillips-el is, de nem megy... 5 féle írót is próbáltam... Szerintem hardveres a gond... :(
2012. jan. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Néró híres arról h hibás lemezt írjon, amit más nem tud visszaolvasni. De ha tudod, hogy sávváltáskor halálozik el, akkor az linuxosok lézer kalibrációs hibának hívják és már jó előre a tesztelésnél induláskor el se indítja az írást, hanem hibával leállítja. Ez pedig a közelgő halálát jelenti a meghajtódnak. Hasonló volt egy Sony írómmal, abban sajnos nem apránként halt meg ahogy itt, hanem egy írás közben - és onnantól se kép se hang.
2012. jan. 16. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!