Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a zsírúj pendrive-omm...

Mi lehet a zsírúj pendrive-ommal? Nem formázható és nem tudok rátenni semmit míg nem formázom.

Figyelt kérdés
csak fat32 rendszerrel formázhatom más lehetőséget nem ajánl fel..és azt írja ki a végén hogy a win nem tudta befejezni a formázást...
2012. jan. 13. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Gariztasd be, mert hibás.
2012. jan. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez biztos?
2012. jan. 13. 19:27
 3/9 anonim ***** válasza:

vissza a feladónak (abba az üzletbe ahol vásároltad, blokkal, csomagolóanyaggal együtt) cseréltesd ki, vagy kérd meg őket, hogy formázzák meg NTFS-be.

(később, ha FAT32-be akarod, újbólformázod. Ha 1x formázni lehetett, nagy vszínűséggel, később sem lesz vele gond...)

2012. jan. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztos hogy hibás, ha nem tudod formázni, és a géped biztosan jó, akkor egyértelmű. Van ilyen néha.
2012. jan. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
rá tudtam tenni egy filmet...azt a tévén megnéztem és azután nem tudott kezdeni vele a gép semmit...a tévé rontotta el?
2012. jan. 13. 20:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Látatlanban semmi nem biztos, de ha előtte ment, most meg nem az jelenthet valamit. :) Szerintem gariztasd be, ha kérdezik hogy mi történt a tv-t meg ne említsd, csak " este még működött reggel már nem", bár ha van papír minden további nélkül cserélni szokták.
2012. jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

voltam gariztatni...

az a helyzet hogy fat32-re van formázva gyárilag.ez azt jelenti hogy a 8 gigás pendrive 2 gigánál nagyobb egyben lévő állományt nem tud kezelni...

hibaüzenetként kilöki hogy "megtelt a lemez"

én viszont megpróbáltam total commanderrel rátenni egy 5 gigás filmet és így sikerült is...de megadta magát a flash..

ezt mondták a boltban de kicserélték...mostmár nem teszek rá csak 1 gigás filmeket egyenként...XD

mekkora szar....

2012. jan. 14. 12:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Formázd ntfs-re, az összes pendrive működött eddig vele amivel találkoztam, milyen márka?
2012. jan. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

veritech


de ha ntfs-re formázom azt nemtudom hogy kezeli e a 42lk450-es tévém ,

mert arra használnám hogy arról filmezek...

2012. jan. 14. 15:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!