Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gyenge minőségű képet ad a...

Gyenge minőségű képet ad a projektor, ha rákötöm a gépem, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
1366x768 max. felbontáson van a laptop, VGA kábellel kötöttem össze, az oprendszerem XP. Ha rákötöm a projektorra, egy leszűkített, gyenge minőségű kép jön be. Másik gépeket normálisan, jó minőségben kivetíti. Az a baj, hogy XP van a gépemen? Mi lehet a gond?
2012. jan. 13. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű klónozd és ne kiterjezd rögtön jó lesz.

Ha esetleg próbáltad már akkor lehet rossz a vga kimenet vagy a driver.

2012. jan. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"Egyszerű klónozd és ne kiterjezd rögtön jó lesz."


Ez így nekem érthetetlen, bocsánat, de nem vagyok egy informatikai zseni. De azért köszi a választ.

2012. jan. 14. 15:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen a video kártya a gépben?

Egyébként lent a tálcán jobb oldalt megtalálod a video kártyád programját.

Ha szerencséd van magyar nyelvű.

Ott be tudod állítani, hogy mind a két monitoron (Tehát a monitoron és a projektoron.) ugyan az a kép legyen.

Ezt hívják klón monitornak. Ha meg tudod mondani milyen a kártya akkor tudok küldeni leírást arról, hogy a programján belül, hogy lehet ezt beállítani.

Ha ez esetleg kicsit így is bonyolult akkor legközelebb leírom részletesebben csak szólj. :D

(Előző)

2012. jan. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Így már menni fog, remélem :-).

Köszi a segítséget!

2012. jan. 15. 15:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincsmit. :D
2012. jan. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!