Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mik az alapvető különbségek...

Mik az alapvető különbségek PC és MAC között?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:

MacOS-t csak Macre tudsz hivatalosan telepíteni.

Más különbség már nem igazán van (tulképp ugyanazokból az alkatrészekből készülnek)

2009. máj. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Kb a felepitese 90%os egyezest mutata a PC vel es hogy mi az a 10 % az sajnos uzleti titok csak talagatasok vannak!

Az op redszer nem a leglenyegesebb kulombseg szerintem! ok A mac azert bizonyos szinten elmarad es bizonyos szintem tultejesiti a PCs win es kornyezetet de nem allapithato meghogy meik jobb szerintem

2009. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A MAC gyakorlatilag egy hardverre épül, a processzor órajele lehet kisebb nagyobb, a memória mérete szintén, a vinyó is de csak ezekben van eltérés a lényegi elemek változatlanok. Tény az, hogy most már 90%-ban pc alkatrészek de a fentiek miatt így lehet olyan oprenszert írni ami akár gyengébb hardverrel is nagyobb teljesítményt nyújt. A Windows-nak mindig is baja lesz a több száz hardverrel való kompatibilitási kényszer.

A szoftver része: ha a Microsoft is megtanulna kellően átgondolt, kiforrott, felhasználó központú programot írni

akkor a MAC éhen halna.

2009. máj. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A mac sokkal jobban kihasználja a hardver teljesítményét, mivel a fejlesztő pontosan tudják milyen hardverre készítik a rendszert. Egyébként szeritem a mac sokkal több funkcióval redelkezik mint mondjuk a windows (a linuxnál nem biztos, de egyszerűbb használni). Nekem van pc-m is ès mac-én is, de mostanában már szinte csak a mac-et használom, mert sokkal gyorsabban, és könnyebben használható mint a windows.
2009. máj. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok.Köszi mindenkinek!
2009. máj. 26. 18:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!