Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikor jelenek meg az Intel i9...

Mikor jelenek meg az Intel i9 -es processzorok?

Figyelt kérdés
Lesznek egyáltalán? És ha Ivy-Bridge sorozatnak vége akkor új fajta sorozatot kezdenek megint, mármint nem "i" sorozatut?
2012. jan. 12. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Én i9-ről a hatmagos i7 9xx megjelenésekor hallottam. De aztán i7 lett. Szerintem nem lesznek.
2012. jan. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az ivy után jön a haswell, aztán elvileg a broadwell, de az már 14nm-n. Persze közben még jöhetnek más családok leszármazottjai is ezekhez. Am mint látod ezek kód nevek, a pontosokat nem lehet. A broadwell is eleinte rockwell néven futott, így mint láthatod a még a kódnevek se tutik.

Am ha i9, ha lesz is akkor az szvsz szerverből butított chippek lesznek. Lásd: harmadik szériás i7-k.

2012. jan. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hát 14nm az már nem lesz semmi:D

lassan telonyi pc-k is jönnek:P

i7 3xxx sorozatra gondolsz hogy szerverböl butitott? vagyis Ivy i7 esekre?

2012. jan. 12. 21:55
 4/7 anonim ***** válasza:

"vagyis Ivy i7 esekre"

Azok mik? Amúgy igen a sandy bridge-e CPU-kra gondoltam, tehát az i7 3xxx-re.

2012. jan. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ivy Bridge-sek a i7 3xxx esek azhittem, de akkor nem.
2012. jan. 12. 23:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem. Ha jól emlékszem ezekben még az az alapszintű IGP sincs benne.
2012. jan. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most jut eszembe. Mivel nem tudom hogy tudsz-e angolul így ajánlom magyar ország ilyen téren legjobb oldalát.

[link]

Amik főként téged érdekelnek cikkek azokat többnyire Abu85 írja(akiről meg kell vallani nagyon tud), és az igaz hogy eleinte kínai lesz a sok technológia marhaág, de idővel megtanulható. Főleg ha olvasol mellé fórumot.

2012. jan. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!