Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gép coolerjei kifele kellene...

A gép coolerjei kifele kellene fújják a levegőt?

Figyelt kérdés
Csak mert,nekem mind 2 cooler kifele fújja,a tápból is meg a vga felől is,így nem tudom mit hűtenek.
2012. jan. 12. 14:21
 1/5 Jenci ***** válasza:
Kifelé fújják,így a meleget szívják ki a házból.Ezáltal a gép más beömlőnyílásain keresztűl friss levegő áramlik befelé.
2012. jan. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy a legjobb ha a ház elejében lévő befelé fúj, a végében lévő meg kifelé.
2012. jan. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz.


Egy kis kiegészítés:

Ha esetleg felmerülne a kérdés hogy miért nem befelé fújja a levegőt?!

Erre a válasz az hogy:

Ha befelé fújná akkor a gép megtelne 1hét alatt porral,mivel a venti elég nagy légtömeget mozgat,így minden piszkot beszívna a házba.

De mivel kifelé fúj a ventillátor, az egyéb részeken beáramló levegő-nek meg már nincs olyan szívóereje, hogy megteljen a ház porral.


Üdv

2012. jan. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlok semmilyen befelé fújót.

Marha gyakran kell tisztítani!

Az előző voltam.

2012. jan. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kel olyan gyakran tisztítani, nekem is úgy van hogy egy 9 cm-es fúj befelé a ház elejében a vinyókra, hátul meg egy 12 cm-es fúj kifelé, és nem nagyon porosodik.

De lehet elé tenni porszűrőt is, akkor meg főleg jó.

2012. jan. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!