Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GeForce GTS250 hiba?

GeForce GTS250 hiba?

Figyelt kérdés

Van egy Gainward GTS250 1GB-os videókártyám, eddig mindig ha volt driver frissítése engedte a legújabbat telepíteni most viszont egy ideje egyáltalán nem engedi, elkezdi, majd kb a felénél abbahadja bejön hogy nem sikerült, automatikusan letölti a magának megfelelőt windows update-röl és azt feltelepíti, de az van kb 2 éves, ezért akartam frissíteni. Mi lehet a gond? remélem tudtok segíteni már mindent próbáltam, letöröltem a drivert ami rajta volt úgy raktam fel az újat, mindent amit én tudok.


[link]


Itt egy kép ezután elkezdi magátol telepiteni az updateröl.


2012. jan. 12. 08:16
 1/10 anonim ***** válasza:
mert ahhoz a kártyához az a legfrissebb driver.
2012. jan. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem hiszem, ugyanis a verzió szám se egyezik az nvidia oldalán lévőével. amint látod ez 285-ös amit magától telepít meg ForeWare 6. akármennyi
2012. jan. 12. 08:25
 3/10 A kérdező kommentje:
és amúgy is jobban szeretem én frissítgetni a dolgaimat. főleg a videókártyát. és tuti nem ez a legújabb amit magátol rak rá
2012. jan. 12. 08:27
 4/10 anonim ***** válasza:
az igaz de nem biztos hogy a driver támogatja ezt a vga-t. Nekem ati kártyámnál van így az oldalon sokkal frissebb driver van fenn de kiírja hogy nem talált eszközt szóval az én kártyámat már nem támogatja az a driver hiába ati
2012. jan. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
elvileg kellene támogatnia mert az én kártyámra keresek rá az oldalon és arra adja ki azt a drivert. nem hiszem, hogy egy kb másfél éves kártya nem támogatja a legújabb drivert. régen a 8600 GT-m amég használtam addig támogatott mindent. és nem kevés ideig használtam
2012. jan. 12. 08:32
 6/10 A kérdező kommentje:
hopp most telepitette fel az update-röl amit ő jónak tart és már ki is írta hogy elérhető a 285-ös driver amit én akartam telepiteni, de hiába kattintok rá nem engedi telepiteni érdekes.
2012. jan. 12. 08:37
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nvidia oldalról letöltöd telepitöt

letörlöd régit ujraindit

driver eltũnt kép rosz

felteszed letöltötet

akor se engedi? azt irja ki kártya ilesztöje nem található?

mert akor nem támogasa ez van majd lehet késöbi verzióba bene lesz szoktak kihagyni kártyákat

2012. jan. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért a WoW az befigyel ott :P Bloodscalp?

Probáldmeg nvidia vezérlöböl telepiteni , vagy ujratenni a kártyát

2012. jan. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, próbáltam mindent amit irtál hogy letöröl ujraindít telepít aztis, nem ment. Majd valószinű jövöhéten oprendszer ujratelepités lesz akkor esetleg megpróbálkozom vele újra hátha tiszta oprendszerre felmegy
2012. jan. 12. 22:11
 10/10 A kérdező kommentje:
időközbe sikerült lefrissiteni gép újratelepítés nélkül, vezérlőpult/rendszer/eszközkezelő és ott a videókártya majd driver frissítése, így engedte a legújabbra (285.56) érdekes hogy ha a sima nvidia telepitővel akartam akkor nem engedte.
2012. jan. 18. 02:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!