Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Összeírnátok nekem 2 konfigot...

Összeírnátok nekem 2 konfigot wowra?

Figyelt kérdés

Árat nem mondok lesz amennyi lesz de szinte csak wowozok szóval nem valami nagy erőmű kell.


Szóval 1 konfig az inkább olyan legyen amivel akár full hd-ba is megy a wow a másik ami high/medium beállításon akadás nélkül viszi.


Mostani gépem se olyan fúú de nagyon rossz csak inkább megérett a cserére bár lehet hogy új videokártya megoldaná de most éppen van lehetőség teljesen új gépre is szóval jövőre nézve biztos jobban megéri.


ODD nem kell. HDD-se inkább egy 64gb-os ssd (most is 60gb-os hdd van a gépembe win7 + wow van rajta) van 1 külső 1tb-os hdd ezt csak én használom + 2 hálózati hdd amit mindenki használ szóval inkább egy ssd legyen benne.


2012. jan. 11. 14:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

szóval kb. 115ezre levitem árat monitor nélkül

de én azért ajánlom hogy az erösebbe jobb dolgokat vegyél

egyik pl legyen fullos 164ezres a másik meg minimum pl.

2012. jan. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!