Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől lassul rendszeresen a...

Mitől lassul rendszeresen a gépem?

Figyelt kérdés
Többször előfordult már, hogy lelassul a gépem. Internet is, meg minden egyéb. Észrevettük, hogy mivel igen poros helyen lakunk, időnként szét kell szedni és ki kell fújni. Nem jól működött-hangos lett- a ventillátor és ettől ,melegedett a vinyó. De most miután kifújtuk is a gépet, nem akar gyorsabb lenni. Ötlet valakitől, mi lehet a gond?
2009. máj. 24. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, ez nem a hardver miatt van. Ez a Windows hibája, mindenkinél előjön egy idő után, nem csak nálad. Minél több programot telepítettél/töröltél le a Windows-ról, az annál lassabb lesz. A Windowst 2-3 havonta ajánlott újratelepíteni (merevlemez formázással együtt), különben egyre lassabb és lassabb lesz.


Ajánlott legalább 1GB ram a gépbe és 3 ventillátor (a prociéval együtt) a gépházba.

2009. máj. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én az ilyen lassulás megszüntetésére a TuneUp2007-et szoktam használni. Netről le is tudod tölteni, illetve a serials.ws oldalról a serialt is meg lehet hozzá találni. És csak ajánlani tudom. Legalábbis nekem rendszeresen szokott segíteni, ha belassul a gépem. Egyébként ez egy "takarítóprogram", ami kicsit összébbrendezi a töredezett és egyéb file-okat
2009. máj. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így elsőre az is elképzelhető hogy kezd szétesni az op.rendszer, vagy valamilyen vírus okozza a problémát.


Esetleg leírhatnád hogy milyen géped van (CPU,RAM és egyebek), és milyen op.rendszert és víruskeresőt használsz.

Ha ezeket leírod akkor tudunk csak segíteni, mert így elég nehéz bármit is mondani.

2009. máj. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A TuneUp kell mindenképpen, én is azt használom, illetve időről időre töredezettség mentesíteni is kell a HDD-t. De ha a Windows régen volt újratelepíteni, akkor már meg kell neki adni a kegyelemdöfést egy újratelepítés keretein belül.
2009. máj. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!