Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Router USB host funkcióval?

Router USB host funkcióval?

Figyelt kérdés

Olyan routert keresek a jelenlegi TP-Link TL-WR941NDv3.0 lecserélésére, ami tudja ugyanennek a funkcióit, de van rajta USB host (pl TL-WR1043ND), amivel kihasználható a router mint hálózati meghajtó megosztója (végülis, csináld-magad NAS).


Tudnátok egy pár ilyet ajánlani?


Fontos még, hogy lehetőleg az olcsóbb kategóriába essen (max 10k Ft), és 3x3MIMO-t is támogasson.


2012. jan. 7. 15:54
 1/8 legendavagyok01 ***** válasza:

Szerintem 10e alatt nem lesz (hacsak valami noname szar nem).

[link]

Szerintem ez értelmesebb, de mostanában ez is drágább néhány ezressel.

2012. jan. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 legendavagyok01 ***** válasza:
Ja bocs, el is olvastam, amit írtál, és te is ismered a cuccot. Szerintem nem lenne rossz választás.
2012. jan. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 legendavagyok01 ***** válasza:

A 842ND-n van még USB megosztáshoz, de csak 2 antennával.

[link]

2012. jan. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!


A 842ND jól néz ki, de se DD-WRT se OpenWRT támogatás nincsen :S

2012. jan. 7. 17:24
 5/8 P.O.C. ***** válasza:
842ND
2012. jan. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 P.O.C. ***** válasza:

A 842 -esnek nincs USB -je nyomatószervernek használható alap firmware -el. Wrt támogatása még nincs, de valószínűleg lesz. Ha 841ND alapú, akkor is karcsú lenne a 4 MB flash, a a pogikat külső vinyóra kell telepíteni meg nagyon lassú lenne.

A TL-WR1043ND a legolcsóbb alternatíva, ha kell NAS funkció 8 MB flash -el megbírja Samba szervert és a Torrent kliens is Openwrt alatt. A NAS -t és az FTP -t gyári firmware -el is tudja.

2012. jan. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

P.O.C. (17:39):


A 842ND-ben 8MB flash van, és a legfrissebb firmware támogatja a hálózati megosztást, FTP szervert, MTP szervert, illetve a nyomtatómegosztást, ugyanúgy mint a 1043ND, csak kb 4-5k forinttal olcsóbb.

2012. jan. 7. 17:48
 8/8 P.O.C. ***** válasza:

Elképzelhető, bár én nem találtam róla infót a neten.

Eddig úgy tudtam a 841ND az alapja.

2012. jan. 8. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!