Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tápegység ventilátorának...

Tápegység ventilátorának irányítása - lehetséges?

Figyelt kérdés

Amint a kérdésben már leírtam, van valamilyen szoftveres lehetőség, amivel tudom irányítani a tápegység ventilátorának sebességét? Mert még 12centis létére is elég "zajos". XDL tápom van. Tudom, nem a legjobb, de nincs pénzem 10-20ezres tápokra.

Köszi a válaszokat.



2012. jan. 7. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha ezt a tápegység ventillátora kifejezetten engedi. Olcsóbbak általában nem.
2012. jan. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Panda Péter ***** válasza:

nem, azt a táp maga vezérli, a legtöbb esetben még monitorozásra sincs lehetőség.

illetve kicserélheted a ventit egy boltban kapható házventire, amit tudsz vezérelni, de ezt több okból sem ajánlom.

2012. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De melyik szoftverrel tudnám irányítani? Kipróbálom.
2012. jan. 7. 13:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt valszeg semelyikkel.

Am attól az XDL táptól mit vársz? Sok jót ne!

2012. jan. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nazsi01 válasza:
Táp ventilátor fordulatot nem lehet szabályozni, jobb minőségű (kb 25000.-Ft feletti) tápokban már be van építve a változó fordulatú ventilátor. Úgyhogy ilyen szoftvert ne is keress.
2012. jan. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!