Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik videokartya az erosebb?...

Dejan kérdése:

Melyik videokartya az erosebb? Nvidia Geforce 210GT 1GB. Nvidia Geforce 9400GT 512MB.

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
A 210GT. De miért pont nVidia?
2012. jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő gyenge, ha játszani akarsz velük akkor nagyon le kell majd húzni a grafikát meg a felbontást.
2012. jan. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőséged választani mást akkor írd le mennyid van rá.
2012. jan. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mivel mepusztult a 9600GT-m és az alaplapomon nincs videokártya ezért hama gyorsann kellett vennem egy kártyát pénz szűkében ez Gf210 lett.

Mivel csak nagyon picivel került többe az egy gigás változat így azt vettem.

A battlefield 3 reménytelen rajta mindent minimumra véve is szaggat mint állat a nfs hotpursuit elfut közepes beállításon de az út melletti táj az reménytelen villogó hegyek fák stb a batlefieldben meg láthatatlan ellenfelek.

A 9400 gt sem való játékra ahogy a 210-es sem.

A youtubon néztem gameplay videókat a gf 210-ről ott futott a batrtlafield 3 de szerintem az kamu mert nálam nem fut és eddig futott majdnem minden maxon.

Gondoltam biztos tuningolta a kártyát a gyereka a battlefield3-as videóban de plusz 30% tuning mellett sincs érezhető javulás,többet meg nem bír mert széttesik.

Viszont lehetetlen 50 fok főlé melegíteni,mondjuk nem csoda újjabb technológia és nincs is ami melegedjen rajta.

Az 1 giga ramból pedig maximum 342 megát tudtam kihasználni úgyhogy teljesen felesleges volt az a kidobott 900 forint amivel ez többe került az 512 megás változatnál.

Tudtam mikor megvettem,hogy ez egy nagyon alap kártya de azt hittem mindent minimumra véve azért vele bír a mai játékokkal,de ez egy nagy csalódás volt.

Viszont dupla pénzért már lehet egy játék képes kártyát venni az sem fog mindent fullon vinni de használható lesz játékra.

2012. jan. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utána néztem meglepő de a 9400 Gt erősebb a gf 210-estől.A 210-ből mindent kispóroltak amit csak lehetett az ati legolcsóbb kártyája is messze odaveri a neve most nem jut eszembe,de a 210-tő minden jobb ami a piacon van.A 8500Gt kétszeresen erősebb a 8600gt négyszeresen a megpusztult 9600gt-m pedig 11x erősebb volt de még a 9400gt is másfélszer erősebb.
2012. jan. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4000 dinar
2012. jan. 4. 10:22
 7/7 anonim ***** válasza:
8400 gt akartam írni nem 9400gt.
2012. jan. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!