Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 4GB-os USB kulcsot milyen...

4GB-os USB kulcsot milyen fájlrendszerre célszerű formázni, FAT32-re vagy NTFS-re?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 09:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem attól függ mennyinek jelzi a memória méretet hogy milyen fájlredszerben van.... talán ezt akkor lehetne észrevenni ha más foglalási egységben lenen formázva, de az alapértelmezett az optimális ( szerintem), és most azon a kevés memórián ugy sem sok számít, pláne ha pendrive ról beszélnünk... NTFS-t kétlem hogy bármi más felismeri számítógépen kívül, mert ugy tudom csak az operációs rendszerek támogatják az NTFS-t, de annyira ehhez nem értek, de még annyit hogy egy tárolóeszköz mérete pl lehet 4 GB, az az 4096 MB, de a foglalási egység miatt ( persze nem biztos, de a lényeg) , sosem lesz a teljes memória használható, mindig kisebb lesz mint amennyi kellene hogy legyen, lehet sok hülyeséget összehordok és köze nincs a témához :), de a lényeg ugyanaz, pl 4 GB os pendrive nál, semilyen fájlrendszerben nem lesz 4096 MB elérhető memóriád, viszont ezt lehet hogy én tudom rosszul, de a lényeg azért még ugyanaz lenne :)))
2012. dec. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!