Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez mire utalhat?

Ez mire utalhat?

Figyelt kérdés
A gépem azt csinálja, hogy ha valamihez egy kicsit is rosszul érek hozzá kikapcsol. Például pendriveomat is kicsit rosszul mozdítottam meg a gép szikrázott belül egyet és kikapcsolt. Most kicsit beljebb toltam a gépet megint.
2012. jan. 1. 21:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja igen a gép különben hibátlanul működik
2012. jan. 1. 21:20
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg minden csatlakozó jól-e van csatlakoztatva. Táp milyen?
2012. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen táp van benne :/ szétszedni meg nem akarom mert már elég sokszor kikapcsolt csak így és félek hogy szétszedem és miután összerakom bekapcsolom és elfüstöl...
2012. jan. 1. 21:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, attól hogy leveszed a gép oldalát még nem fog semmi történni benne, amitől rosszabb lehet a helyzet, és meg tudod nézni a tápot is. :)
2012. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a kábelek nem érintkeznek megfelelően, tehát kapd le a gépház oldalát és a táp kábeleket húzd le majd dugd vissza.
2012. jan. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!