Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyibe kerül?

Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Van egy P3-as számítógépünk amit apa el akar adni. Mégis mennyit lehet kérni érte?
2011. dec. 28. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Már megbeszéltük, hogy örülhet, ha kap érte egy doboz cigit.
2011. dec. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Többet kapsz érte ha leadod a roncstelepen. Amúgy nekem volt egy hasonlóan szar gépem. Annyit csináltam hogy vettem egy jól kinéző házat, azután egy hozzá nem értő embernek eladtam 50 ért. Hidd el van még azon a szerencsétlenen kívül több ember is aki a számítógépház kinézete alapján dönt.
2011. dec. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

a kinézete egyáltalán nem rossz ugyhogy lehet van benne valami :)

Am szarnak nem szar a gép se mert ki lett bővítve a memóriája, mert 4 éve karácsonyra Sims 2-t kértem, csak aztán jöttem rá hogy ez így nem lesz jó, úgyhogy egy ismim megcsinálta hogy cd rom helyett dvd rom legyen és hogy fel lehessen telepíteni így a memóriája is több. csak aztán következő karácsonyra már inkább új gépet kértem :)

2012. jan. 1. 14:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!