Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok az MSI márkáról,...

Mit gondoltok az MSI márkáról, megbízható?

Figyelt kérdés
gondolok ezalatt alsó kategóriás MSI alaplapokra : pl MSI GF615M-P33 V2 , MSI GF615M-P33 , MSI GF615M-P31 stb.
2011. dec. 27. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer kellett visszaküldenem az MSI alaplapomat mert rossz volt, igaz régi fajtáról van szó, de jelenleg nincs baja már 2 éve és anyám minden nap használja a gépet. Egya biztos hogy vannak rossz és jó fajták, ennyi.
2011. dec. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MaXXeGee ***** válasza:

Még 2003 -ban került hozzám az első számítógépem egy akkor nagyon menő Socket-A foglalatos AMD gép volt Msi ms 6590 alaplap ... hűen szolgál most is... édesanyám internetezik rajta .. Igazából sosem volt gondom az msi cuccokkal, mindig minőségi árút kaptam ha ezt vettem. És az hogy a termékeikre javarészt 2-3 év garanciát vállalnak, nem arra enged következtetni, hogy csak eladásra készült (hanem használatra is) :)

Nekem összességében pozitív az MSI.

Manapság pedig, minden gyártó a vásárlótesztre hagyatkozik. A fejlődés felgyorsulása tükrében nehéz lenne hónapokat szánni arra hogy egy egy terméket minden tekintetben beteszteljenek, így egy viszonylag felszínesebb tesztelés után kerül a boltokba és a vásárlók visszajelzései alapján (ill. a garanciálisan visszavett meghibásodott dolgok alapján) javítanak, fejlesztenek. Kicsit a mi "kárunkra" de viszont kevesebbet szöszölnek azzal, hogy mi tartozik garanciális és nem garanciális alá ... Valószínűnek tartom, hogy az MSI is ezt a trendet követi, kénytelen-kelletlen, ha nem akar lemaradni ebben a kiélezett versenyben. Ezzel csak annyit akartam mondani, hogy minden gyártónak lesznek olyan termékkategóriái, aminek a tesztelésére kevesebb időt fordít, így nagyobb eséllyel jelentkeznek hibák. Tekintsük ezt az "elvárásaink" rohamos növekedésének ára képp :)

2011. dec. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van pár MSI lapom. Egy régi KT3 Utra2, ami a mai napig remekül működik. Egy nem annyira, de szintén régi K9MM-V, hasonlóan üzemképes sok év után is, kutya baja. A jelenlegi alaplapom egy K9A2-CF, ami a budget kategória abszolút győztese. Most egy Phenom II proci van rajta, és azzal is kifogástalanul működik.


Összességében a tapasztalataim nagyon jók. Csak ajánlani tudom a márkát, még az olcsóbb darabokat is.

2011. dec. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké , mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszokat !
2011. dec. 28. 10:28
 5/6 Electronicperson ***** válasza:
szerintem nagyon megbízhatóak , viszont a BIOS nem nagyon tetszik :)
2012. jún. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Necroposting FTW...
2012. jún. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!