Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért történt ez? Más beállítá...

Miért történt ez? Más beállítás kellene a HDMI kábelhez?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy monitor, amit idáig egy D-SUB kábellel kötöttem össze a géppel. A napokban kaptam egy HDMI kábelt, és amint összedugtam vele, a monitorom sarkaiból kb. 1-1,5 centi 'levált' vagyis, ennyivel kisebb a monitorom. Beállítási problémák lehetnek vele? Én nem állítottam át rajta semmit, ugyanúgy 1920x1080ra van állítva, mégis "összement" a képernyőm.

Amúgy van egy olyan gomb a monitoromon amii elvileg beállítja a legmegfelőbb beállítást, és úgy sem húzza ki teljese képernyőre, és úgy sem ha én állítgatok.

Hogyan tudnám beállítani hogy ismét teljes képernyőn legyen a kép?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. dec. 26. 14:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyen a videó kártya?

Ha ati a catalistban a hdmi beállításoknál ki tudod nyújtani.

Ha nem ati meg kell szokni.

A Hdmi pixel számra állítja a méretet ezért mindig lemarad egy kicsit hogyha nem egyezik meg a képernyő felbontásával az amit beállítottál.

2011. dec. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!